Search the store

ŠUŠOP renka duomenis apie mūsų svetainės www.susop.eu (toliau – Svetainė) lankytojus. Duomenų rinkimo praktikai taikoma ši Privatumo politika, kurioje numatoma, kokius duomenis mes renkam, kaip juos naudojame, ir kas turi galimybę susipažinti su šiais duomenimis. Politikoje taip pat rasite svarbią informaciją apie jūsų privatumo teises, tad atidžiai ją perskaitykite.

DUOMENŲ VALDYTOJAS

MB “Vėjas gluosniuose”, įmonės kodas 304157856, PVM mokėtojo kodas LT LT100010803518, buveinės adresas Užupio g.15-3, Vilnius, Lietuva (toliau – ŠUŠOP arba „mes“) yra jūsų duomenų valdytojas. Galite susisiekti su mumis el. paštu: welcome@susop.eu

1. MŪSŲ RENKAMA INFORMACIJA IR KAIP MES JĄ NAUDOJAME

Šioje Politikoje asmens duomenys apibrėžiami kaip bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra arba gali būti nustatyta.

1.1. DUOMENYS APIE MŪSŲ SVETAINĖS NAUDOJIMĄ

Mes visuomet tobuliname mūsų svetainę ir dėl to privalome žinoti, kokių šalių vartotojai apsilanko mūsų svetainėje, kokias naršykles jie naudoja, kaip dažnai lankytojai grįžta, koks yra jų IP adresas, kaip jie juda, kaip slenka tekstą svetainėje ir t. t.

Jums naršant svetainėje, tam tikra informacija gali būti surinkta net ir tada, kai jūs aktyviai jos neteikiate, o pasitelkus įvairias technologijas, pvz., slapukus, interneto žymes ar žiniatinklio indikatorius ir naršymo duomenų rinkimą (žurnalų rinkmenas, serverių rinkmenas, naršymo registravimo duomenis, svetainių skriptus). Jūsų interneto naršyklė arba mobilusis įrenginys automatiškai perduoda šią informaciją: svetainės, kurioje naršote arba iš kurios ką tik išėjote, URL ir interneto protokolo (IP) adresą bei šiuo metu jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje naudojamą naršyklės versiją; prieigos prie svetainės datą ir laiką bei puslapius, kuriuose naršėte apsilankę svetainėje.

Mes naudojame trečiųjų šalių priemones, skirtas rinkti ir analizuoti mūsų svetainės naudojimą, t.y. „Google Analytics“ paslaugas.

Teisinis pagrindas rinkti šiuos duomenis – tai būtinybė teikti mūsų paslaugas ir galimybė jums lankytis mūsų svetainėje bei mūsų teisėtas interesas ją tobulinti.

1.2. REGISTRACIJOS INFORMACIJA

Jums užsiregistravus ir sukūrus paskyrą, rinksime asmens duomenis, reikalingus pasiūlyti ir pateikti jūsų pageidaujamas prekes. Galime paprašyti, kad nurodytumėte savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą paskyrai sukurti. Taip pat galime paprašyti pateikti mums papildomus asmens duomenis, kai įsigyjate mūsų prekes.

Teisinis registracijos informacijos duomenų rinkimo pagrindas yra sutarties arba priemonių vykdymas jūsų prašymu prieš sudarant sutartį, taip pat galimybė pateikti mūsų prekes.

1.3. INFORMACIJA APIE OPERACIJAS

Jums apsilankius mūsų svetainėje apsipirkimo tikslais, mes renkame informaciją apie jūsų mokėjimus ir operacijas, taip pat kitą informaciją, susijusią su operacijomis, pvz., naudojamą mokėjimo būdą, geografinės vietos informaciją arba papildomą aktualią informaciją.

Teisinis duomenų apie operacijas rinkimo pagrindas yra mūsų ir jūsų sutarties sudarymas bei galimybė pateikti mūsų prekes. Mes taip pat tvarkome šiuos asmens duomenis, siekdami vykdyti mūsų įsipareigojimus pagal galiojančius buhalterinės apskaitos ir mokesčių įstatymus. Šiais atvejais asmens duomenų apdorojimas yra grindžiamas privalomomis teisinėmis nuostatomis, pagal kurias reikalaujama, kad kauptume konkrečius duomenis apskaitos tikslais.

1.4. UŽKLAUSOS IR ATSAKYMAI

Kai kreipiatės į mus užpildydami internetinę formą puslapyje, mes renkame jūsų kontaktinius duomenis ir jūsų pranešimo turinį, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą.

Teisinis šių duomenų rinkimo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas organizuoti susitikimą, kad galėtume jūsų paprašyti užduoti klausimus ir atsakyti į klausimus apie mus ir mūsų paslaugas.

1.5. SLAPUKAI

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas – tai mažas duomenų failas, kurį svetainė įrašo į jūsų įrenginį jums joje naršant. Slapukas suteikia galimybę svetainei prisiminti jūsų veiksmus ir pasirinkimus tam tikrą laikotarpį, todėl jums nereikia iš naujo įvesti šių duomenų, kai vėl apsilankote svetainėje, arba naršote, pereidami iš vieno puslapio į kitą.

KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, skirti surinkti jūsų IP adresą ir naršymo informaciją, pvz., apie svetaines, kuriose lankėtės, arba laiką, kurį praleidote kiekviename puslapyje, taip pat jie leidžia svetainei prisiminti jūsų sistemą ir pasirinkimus.

Kiti slapukai padeda mums stebėti žiniatinklio srautą ir vartotojų sąveiką su žiniatinkliu – šiuos duomenis naudojame analizuoti lankytojų elgesiui ir pagerinti lankytojų patirčiai.

SLAPUKAI PADEDA MUMS:

užtikrinti geresnę vartotojo patirtį, kai apsilankote mūsų svetainėse;

leisti jums nustatyti asmeninius pasirinkimus;

sukurti statistinę informaciją apie naudojimąsi mūsų svetainėmis;

įvertinti reklamos efektyvumą.

Mes svetainėse naudojame šių kategorijų slapukus:

Funkciniai slapukai

Šie slapukai yra būtini – jie leidžia jums judėti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Pavyzdžiui, funkciniai slapukai naudojami jūsų prisijungimo informacijai įsiminti.

Našumo slapukai

Šie slapukai renka anoniminę statistinę informaciją apie tai, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine. Pavyzdžiui, našumo slapukai gali padėti mums suprasti, kaip vartotojai naršo arba naudojasi mūsų svetaine, ir pažymėti sritis, kurios yra dažniausiai naudojamos.

Tiksliniai arba reklamos slapukai

Šie slapukai renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Jie yra naudojami tam, kad reklama būtų aktualesnė jums ir jūsų interesams. Taip pat galime naudoti šiuos slapukus siekdami apriboti reklamos skelbimo rodymų skaičių ir apskaičiuoti, kaip mūsų svetainėse pateikiami skelbimai pasiekia mūsų vartotojus. Šiuos slapukus paprastai įdiegia trečiųjų šalių reklamos tinklai, siekdami sukurti informaciją apie jūsų interesus jūsų elgsenos internete pagrindu. 

Kiti trečiųjų šalių slapukai

Mūsų svetainėse taip pat turime socialinės žiniasklaidos slapukus. Šie slapukai leidžia jums socialinėje žiniasklaidoje, pvz., Facebook, Twitter arba Pinterest, pasidalyti, ką veikėte svetainėje. Mes nesame atsakingi už tokius slapukus. Prašome atidžiai perskaityti šių trečiųjų šalių privatumo politikas.

KAIP ILGAI SLAPUKAI SAUGOMI MANO ĮRENGINYJE?

Slapukų saugojimo jūsų įrenginyje laikas skirstomas į dvi kategorijas.

Sesijos slapukai

Sesijos slapukai nustatomi sesijai – tai reiškia, kad jie saugomi tol, kol uždarote savo naršyklę. Sesijos slapukai neišsaugomi jūsų įrenginio kietajame diske.

Nuolatiniai slapukai

Nuolatiniai slapukai saugomi jūsų kietajame diske, kol juos ištrinate arba kol baigiasi jų galiojimo terminas. Nuolatinių slapukų informaciją saugosime ne ilgiau kaip 2 metus.

Slapukai įdiegiami jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jeigu duodate sutikimą, nebent slapukai būtų reikalingi griežtai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju, jeigu nesutiksite su slapukų naudojimu, tam tikros svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai arba iš viso neveikti.

Atkreipkite dėmesį, kad trečiosios šalys (įskaitant, pavyzdžiui, reklamos tinklus ir išorinių paslaugų, pvz., žiniatinklio srauto analizės paslaugų, teikėjus) taip pat gali naudoti slapukus, kurių mes negalime kontroliuoti.

KAIP GALIMA KONTROLIUOTI SLAPUKUS?

Galite kontroliuoti arba ištrinti slapukus, kaip pageidaujate – dėl detalesnės informacijos žr. http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje, taip pat galite nustatyti daugelį naršyklių taip, kad jose nebūtų galima įdiegti slapukų. Tačiau jeigu tai padarysite, jums gali tekti rankiniu būdu įvesti jūsų pasirinkimus kiekvieną kartą, kai apsilankysite svetainėje; be to, gali neveikti tam tikros paslaugos ir funkcijos.

PRESTASHOP

Mūsų svetainė sukurta Prestashop platformoje. Prestashop kaip pagrindinis mūsų svetainės paslaugų teikėjas gali kartais įdiegti slapukus mūsų svetainėje. Norėdami sužinoti apie Shopify naudojamus slapukus, apsilankykite svetainėje: http://prestashop.com.

2. KAS GALI MATYTI JŪSŲ DUOMENIS?

Dedame visas pastangas siekdami apsaugoti jūsų duomenis ir visuomet reikalaujame aukščiausio lygio saugumo ir konfidencialumo iš mūsų darbuotojų ir partnerių.

Galime pasidalyti jūsų duomenimis su mūsų patikimais paslaugų teikėjais, kai jie teikia paslaugas mums, jums mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus. Mes visada kontroliuosime ir būsime atsakingi už jūsų duomenų naudojimą.

Shopify subjektai gali turėti prieigą prie jūsų duomenų. Shopify suteikia platformą, kurioje yra sukurta mūsų svetainė, dėl šios priežasties visi subjektai, priklausantys Shopify grupei, gali bet kuriuo metu turėti prieigą prie jūsų duomenų, kad galėtų pasiūlyti savo paslaugas. Prestashop gali dalytis duomenimis tarp subjektų, įsteigtų ES, bei persiųsti jūsų duomenis į JAV. Jūsų duomenų perdavimai į Prestashop ir iš Prestashop yra vykdomi pagal Privatumo apsaugos (angl. Privacy Shield) susitarimą, sutartinės duomenų apsaugos susitarimus arba įstatymus ir teisės aktus, užtikrinančius tinkamą apsaugą.

Informacijos apie operacijas duomenys gali būti prieinami mūsų partneriams, kurie tiekia mums mokėjimams skirtas priemones. Mūsų partneris „PayPal“ ir kitos bendrovės, pvz., bendrovė „Paysera“, veikia įvairiose šalyse visame pasaulyje, dėl šios priežasties, priklausomai nuo jūsų vietos, jūsų duomenys gali būti perduodami už ES ribų. Siekiant užtikrinti tinkamą jūsų duomenų saugumo lygį, „PayPal“ nustatė privalomas taisykles.

Statistiniai naršymo duomenys gali būti prieinami mūsų partneriams, kurie tiekia mums analitikos priemones. „Google LLC“ yra įsteigta JAV ir konkretūs duomenys gali būti perduodami už ES ribų. „Google LLC“ taip pat dalyvauja Privatumo apsaugos susitarime.

Jūsų duomenys gali būti atskleisti valdžios institucijoms, jeigu privalėsime atskleisti juos pagal įstatymus arba įvykdyti teisėtą valdžios institucijų prašymą.

3. KAIP ILGAI SAUGOSIME JŪSŲ DUOMENIS?

Jūsų duomenys, kurie yra reikalingi siūlyti ir pateikti mūsų prekes, bus saugomi ne ilgiau kaip 2 metus.

Duomenis, kuriuos tvarkome jūsų vardu, saugosime, kol būsite užsiprenumeravę informaciją apie mūsų prekes. Saugosime duomenis ne ilgiau kaip 2 metus nuo jūsų paskyros uždarymo. Vėliau duomenys bus pašalinti visam laikui, nebent nurodysite mums kitaip ir mes susitarsime dėl pratęsto jūsų duomenų saugojimo sąlygų.

Duomenys, surinkti naudojant internetinių svetainių analitikos (Google Analytics) priemones, saugomi ne ilgiau kaip 3 metus.

Slapukai paprastai galioja ne ilgiau kaip 2 metus. Galite juos ištrinti bet kuriuo metu.

Mes naudosime jūsų elektroninio pašto adresą rinkodaros tikslais ne ilgiau kaip 2 metus nuo jūsų paskutinės reakcijos į mūsų pranešimus.

Kai kuriais atvejais asmens duomenys gali būti saugomi ilgesnį laikotarpį, jeigu jis yra reikalingas mūsų arba trečiųjų šalių teisėtiems interesams apsaugoti, pvz., teisinio ginčo atveju.

4. JŪSŲ TEISĖS

Susisiekdami su mumis adresu welcome@susop.eu galite pasinaudoti savo kaip duomenų subjekto teisėmis, įskaitant šias teises:

Teise prašyti prieigos prie jūsų duomenų. Galite bet kuriuo metu pasinaudoti prieiga prie savo duomenų, juos taisyti, atnaujinti, keisti arba pašalinti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tam tikra informacija yra griežtai reikalinga šioje Politikoje nustatytiems tikslams įvykdyti, taip pat ją pateikti gali būti reikalaujama ir įstatymuose. Taigi, jūs negalite pašalinti tokių asmens duomenų.

Teise prašyti pataisyti jūsų duomenis.

Teise prašyti ištrinti jūsų duomenis. Jeigu asmens duomenis ištrinsime jūsų prašymu, pasiliksime tik informacijos kopijas, kurios mums yra reikalingos apsaugoti mūsų arba trečiųjų šalių teisėtus interesus, vykdyti valdžios nurodymus, spręsti ginčus, surasti problemų sprendimo būdą arba priversti vykdyti jūsų su mumis sudarytą sutartį.

Teise atšaukti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Teise į duomenų perkeliamumą.

Kai kuriais atvejais galite turėti teisę prašyti apriboti jūsų duomenų tvarkymą arba prieštarauti jūsų duomenų tvarkymui.

Jeigu manote, kad yra problema, susijusi su tuo, kaip tvarkome jūsų duomenis, turite teisę pateikti skundą jūsų nacionalinei duomenų apsaugos institucijai, esančiai ES/EEE. Lietuvoje tai yra Valstybės duomenų apsaugos inspekcija. Valstybės duomenų apsaugos inspekcijos kontaktinę informaciją rasite čia: http://www.ada.lt

PREKĖS SU DEFEKTAIS

Jeigu įtariate, kad pirkta prekė turi defektų, prašome nedelsiant susisiekti su mumis dėl detalesnės informacijos ir kitų reikalingų veiksmų atlikimo.

TEISĖTOS TEISĖS

Dėl visų teisėtų vartotojų teisių susisiekite su vietos valdžios institucija: http://www.vvtat.lt/en/about-authority/541 arba http://ec.europa.eu/odr

5. ŠIOS PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes pasiliekame teisę keisti Privatumo politiką bet kuriuo metu, tad prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo svetainėje. Jeigu atliksime esminius šios politikos pakeitimus, informuosime jus apie atnaujinimą čia, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jeigu tokių yra, ją naudojame ir atskleidžiame.

Jeigu mūsų parduotuvę įsigis kita bendrovė arba ji bus sujungta su kita bendrove, jūsų informacija gali būti perduota naujiems savininkams, kad mes ir toliau galėtume jums parduoti savo prekes.

6. KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jeigu pageidaujate pasinaudoti prieiga prie mūsų turimų jūsų asmens duomenų, juos taisyti, keisti arba ištrinti, užregistruoti skundą arba tiesiog norite gauti detalesnės informacijos, prašome susisiekti su mūsų Privatumo atitikties pareigūnu šiuo el. pašto adresu: welcome@susop.eu.